NappieMe - KIESZONKA BAMBUS - ŁOWICKI

67,82 zł

Interesuje Cię skład pieluszek?
Wkłady bambusowe to w 100% bambus niebarwiony.
Środek w kieszonkach z bambusem: 70% bambus, 28% bio bawełna, a 2% poliester.

Rozmiar
Ilość

Pieluszki PUL to kolorowe, chłonne i niezwykle łatwe w obsłudze pieluszki do codziennego stosowania u dzieci od urodzenia aż po etap odpieluchowania. PUL jest materiałem, który łączy chłonność tkaniny z jej odpornością na zamoczenie i przepuszczanie wilgoci. Cienki poliester znajdujący się na zewnątrz zapobiega przemakaniu, ale pozwala na odparowanie wilgoci, eliminując ryzyko powstania odparzeń skóry.

Pielucha PUL bambus + biobawełna posiada chłonny wkład oraz od środka miękką tkaninę wykonaną z materiału bambusowego i biobawełny, dzięki czemu dziecko nie odczuwa dyskomfortu.

Krój pieluszki PUL bambus + biobawełna i możliwość regulacji rozmiaru za pomocą praktycznych napek pozwalają na używanie pieluch u najmłodszych dzieci, jak i tych, które uczą się załatwiania swoich potrzeb na nocnik. Do kieszonki włożyć można dowolnie wybrane wkłady: od złożonej tetry, przez wkłady poliestrowe, konopne, po bambusowe.

Pielęgnacja pieluszek PUL bambus i biobawełna jest prosta, wystarczy wyprać je w temperaturze do 60 stopni Celsjusza z dodatkiem łagodnego detergentu. Pieluchy PUL suszy się w pozycji rozwieszonej.
Materiały użyte do pieluszek wyprodukowane zostały w Polsce i posiadają atest Oeko-Tex.

37
3 Przedmioty
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.