NappieMe - OTULACZ PUL - KOTY

64,85 zł

Otulacz PUL ma uniwersalny rozmiar dzięki praktycznym napom, które można rozpinać i spinać, zwiększając tym samym lub zmniejszając rozmiar całej pieluszki. Wszystkie materiały, z których został uszyty powstały w Polsce i są bezpieczne nawet dla noworodków.

Rozmiar
Ilość

Otulacz PUL- KOTY ma uniwersalny rozmiar dzięki praktycznym napom, które można rozpinać i spinać, zwiększając tym samym lub zmniejszając rozmiar całej pieluszki. Cały otulacz obszyty jest przyjemną, miękką, dla skóry gumolamówką. Nie ograniczy ruchów aktywnego malucha, pozostawi odcisków, ani nie sprawi, że pieluszka będzie przemakać.

Do otulacza polecamy wkłady z mikropolaru, coolmax, bambusowe, konopne, można go stosować także na pieluszki i kieszonki przemakalne w dziale WKŁADY CHŁONNE Cała pieluszka NeppiMe jest zgrabna, bajecznie kolorowa i oczywiście eliminuje konieczność zakładania nieekologicznych pieluszek jednorazowych.
A co najważniejsze, nie musisz mieć wielu otulaczy. Możesz prać go co kilka zmian wkładu!

Wszystkie materiały, z których został uszyty otulacz PUL NappiMe powstały w Polsce i są bezpieczne nawet dla noworodków.

44
3 Przedmioty
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.